PODZIEL SIĘ

Interesujący projekt Skody z pewnością spodoba się fanom tuningu. Szkoda, że są małe szanse, aby Skoda Funstar weszła do seryjnej produkcji.

Pomiędzy 13, a 16 maja odbędzie się coroczny zlot nad jeziorem Worthersee w Austrii, który organizują fani marki Skoda. Sama Skoda też wystawia tam swoje projekty. Jednym z nich jest model Skoda Funstar, czyli pick-up bazujący na Fabii.

Auto nie jest wielkim pick-upem, bowiem bazowy model nie stwarza takich możliwości. Aby stworzyć z tyłu pakę, projektanci pozbyli się tylnej kanapy. W środku znajdują się więc tylko dwa miejsca. Pod maską modelu Skoda Funstar znajduje się silnik 1,2-litra TSI o mocy 122 KM. Ponadto jest tam też coś dla fanów tuningu i nie chodzi wyłącznie o różnego rodzaju kolorowe elementy. Skoda Funstar ma na pokładzie zestaw audio o mocy 1400 W.

Skoda Funstar – Fabia pick-up zdjęcia:

[minigallery ids=”15803″ prettyphoto=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMercedes GLC przyłapany na zdjęciach szpiegowskich
Następny artykułNowa Honda S2000 będzie hybrydą?
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.