PODZIEL SIĘ

W kolejnym sezonie Top Gear prawdopodobnie zobaczymy trzech nowych prowadzących. Będzie to motocyklista Guy Martin, modelka Jodie Kidd oraz aktor Philip Glenister.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Sunday Express, BBC jest bardzo blisko podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie nowej formuły programu Top Gear. W grę wchodzą też całkiem nowi prowadzący. Z pewnością wiadomo, że nie zobaczymy w Top Gear Jeremy’iego Clarksona, ale również Richard Hammond oraz James May odchodzą w odstawkę. Kto ich zastąpi?

Nowi prowadzący Top Gear to szalone osobowości. Po pierwsze Guy Martin, znany motocyklista, który ściga się na wielu imprezach związanych z jednośladami. Największy rozgłos osiągnął uczestnictwem podczas słynnego wyścigu na Wyspie Man (to wyścig w którym ginie najwięcej motocyklistów na świecie). BBC w roli prowadzącej ma też obsadzić modelkę Jodie Kidd. Do tej pory poza modelingiem, uczestniczyła jedynie w programach dla celebrytów, a od niedawna współprowadzi program o klasycznych autach Classic Car Show. Trzecią personą jest aktor Philip Glenister. W jego przypadku trudno jednak doszukiwać się motoryzacyjnego epizodu w karierze zawodowej. Ciężko więc jednoznacznie stwierdzić, jaką rolę będzie pełnił w Top Gear.

W tej chwili BBC nie potwierdziło jeszcze informacji od Sunday Express, ale serwis zapewnia, że źródło tych wieści znajduje się u wysoko postawionych osób w brytyjskiej telewizji i jest mocno wiarygodne.