PODZIEL SIĘ

Idea Bank właśnie wdraża nowy system wpłatomatów. Dzięki aplikacji na telefon, zamówisz wpłatomat jak taksówkę.

W Polsce pojawiły się pierwsze modele BMW i3 przerobione na wpłatomaty Idea Banku. Służą one zarówno do wpłacania jak i wypłacania pieniędzy z konta bankowego. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że można je zamówić pod wskazane miejsce dzięki specjalnej aplikacji przeznaczonej na telefon komórkowy (kompatybilne z systemem Android oraz iOS).

Wpłatomat możesz zarezerwować w określonym miejscu na konkretną godzinę, a także śledzić jego ruch po mieście za pomocą aplikacji z mapą. Mobilny wpłatomat działa na bardzo podobnej zasadzie jak ten zwykły. Nie ponosimy więc żadnych kosztów związanych z wpłatą i wypłatą środków (jako klienci banku), a także za samo zamówienie wpłatomatu. Wpłacone pieniądze również szybko lądują na naszym koncie. Nowa usługa jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Obecnie wpłatomat można zamówić jedynie w Warszawie, ale Idea Bank chce rozszerzyć tę usługę także na inne miasta. Na oficjalnej stronie banku można wziąć udział w głosowaniu. Miasto które uzbiera największą liczbę głosów, otrzyma nowy mobilny wpłatomat.

Jak podoba Wam się taki pomysł?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMitsubishi Outlander PHEV [TEST] – ekonomiczny kolos
Następny artykułMercedes klasy G po face liftingu
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.