PODZIEL SIĘ

Niestety producent zdecydował się jedynie na przedstawienie auta w kamuflażu, ale to dowodzi, że do pełnej prezentacji pozostało niewiele czasu.

Dyrektor generalny Grupy Opel, dr Karl-Thomas Neumann, przedstawi zupełnie nową Astrę na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym we Frankfurcie (17–27 września 2015 roku). Obecnie można zobaczyć tylko prototypowe egzemplarze w pełnym kamuflażu, ale dr Neumann obiecuje, że nowa Astra będzie się wyróżniać niesamowitą stylistyką, najwyższą efektywnością i mnóstwem innowacyjnych rozwiązań.

W nowym modelu efektywnie wykorzystano przestrzeń: mimo zmniejszonych wymiarów nadwozia w kokpicie nowej Astry jest dużo więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów. Inżynierowie odpowiedzialni za opracowanie nowej Astry znacznie zredukowali także masę samochodu. Przyczyniło się to do poprawy jego zwrotności oraz korzystnie wpłynęło na zużycie paliwa. Pod maską znajdą się z kolei wyłącznie najnowszej generacji silniki od.

– Nowy Opel Astra będzie jednym z pierwszych modeli Opla z unikatowym systemem łączności internetowej Opel OnStar, który zapewni pomoc i kontakt ze służbami ratunkowymi przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku – przekazuje dr Karl-Thomas Neumann.

Nowy Opel Astra wideo:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBędzie następcą modelu Linea? Nowy sedan Fiata coraz bliżej
Następny artykułAudi A6 C6. Opinie, wady, częste awarie i problemy
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.