PODZIEL SIĘ

Kto powiedział, że sportowy potwór nie może być w wersji kombi? Oto dowód, że wszystko jest możliwe.

Podczas imprezy GTI nad Worthersee, Skoda zaprezentowała Fabię R5 w wersji kombi. Samochód zaprezentowany fanom tuningu i sportów motorowych został przyozdobiony zielono-biało-czarnym lakierem oraz 18-calowymi obręczami aluminiowymi. Z przodu umieszczono potężne zderzaki i szeroki wlot powietrza, co świadczy o ambicjach bojowych samochodu. Szerokie błotniki, olbrzymi tylny zderzak oraz tył zakończony spoilerem dopełniają wrażenia drapieżności.

Sportowe nadwozie Fabii R5 Combi skrywa nowoczesny silnik turbo o pojemności 1,6 litra, napęd na cztery koła oraz sekwencyjną skrzynię biegów o pięciu przełożeniach.

Na coroczne spotkanie nad Worthersee, które w tym roku trwa od 13-16 maja, ma przybyć aż dwieście tysięcy miłośników szybkich aut. To będzie już szósty raz, gdy Skoda zaprezentuje tam swoje sportowe modele – w tym roku będzie ich pięć.

[minigallery ids=”16091″ prettyphoto=”true”]

Źródło: Skoda, Mototarget.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBMW Serii 6 od G-Power ma 1000 KM i potężny silnik V10!
Następny artykułNowy Chevrolet Camaro w końcu oficjalnie!
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.