PODZIEL SIĘ
Nissan Juke R

Nissan właśnie ujawnił szczegóły dotyczące nowego modelu Juke-R. Dane techniczne robią wrażenie.

Nissan Juke-R ma mieć 600 KM, zbudowany został między innymi z włókna węglowego, co czyni go niezwykle lekkim. Producent przewiduje, że będzie w stanie rozpędzić się do pierwszych 100 km/h w czasie około 3 sekund. To świetny wynik, zarezerwowany do tej pory dla najlepszych sportowych aut.

Auto zostało polakierowane na matowy szary kolor. Ponadto zyskało kilka dużych wlotów powietrza, żeby odpowiednio ochłodzić silnik z potężną mocną.

Juke‑R był oparty na oryginalnym seryjnym Nissanie Juke wprowadzonym na rynek w 2010 roku. Nissan Juke‑R 2.0 bazuje na nowszej wersji modelu obecnej na rynku od 2014 roku, w której wprowadzono kilka istotnych zmian stylistycznych i udoskonaleń technicznych. Jedną z tych nowości jest obszerna oferta opcji personalizujących, przygotowana z uwzględnieniem życzeń klientów.

Do odświeżenia wyglądu przyczyniły się też takie zmiany, jak nowy kształt reflektorów, diodowe światła do jazdy dziennej, diodowe światła tylne oraz diodowe boczne kierunkowskazy osadzone w obudowach lusterek. Kolejnym znakiem rozpoznawczym jest nowy wlot powietrza z charakterystycznym dla Nissana motywem litery V.

[minigallery ids=”16399″ prettyphoto=”true”]

 • HSP

  Nie jest piękny, ale kształtem dobrany do tych 600 KM

 • HSP

  Nie jest piękny, ale kształtem dobrany do tych 600 KM

 • Urokiem nie zachwyca, ale moc jest 🙂

 • Niepozorny ale z pazurem 🙂 Ciekawa propozycja.

  ____
  http://www.carsauta.pl