PODZIEL SIĘ
Nowy Top Gear - prezenterzy

Dzisiaj startuje pierwszy odcinek całkiem nowej serii popularnego programu motoryzacyjnego Top Gear.

Po wielu miesiącach sporów oraz ustalenia składu prowadzących, 29 maja o godzinie 22.00 na kanale BBC Brit, będzie można zobaczyć Top Gear w całkiem nowej odsłonie. Twórcy programu postawili na innowacyjną formułę. Prezenterów w sumie jest aż sześciu plus Stig. Ten ostatni jest jedyną osobą, która pozostała ze starego składu po zakończeniu brytyjskiej telewizji współpracy z Jerremy Clarksonem, Richardem Hammondem oraz Jamesem May’em.

Dziś w programie zobaczymy między innymi test modelu Ariel Nomad, którego sprawdzi Matt LeBlanc w Maroko. Auto ma prawie całkowicie odkrytą konstrukcję, więc zapowiada się na bardzo interesujący pokaz. Z kolei Chris Evens, który ma być głównym prowadzącym program Top Gear odwiedzi bazę militarną w Fallon w Newadzie, gdzie wypróbuje najszybszego dopuszczonego do ruchu dodge’a. Ponadto ma on rywalizować z Sabine Schmitz w nietypowym modelu Corvetta Z06. Matt LeBlank i Chris Harris także będą uczestniczyć w rywalizacji starymi terenówkami. Kto wygra, brytyjski Land Rover Serii I czy amerykański Willys MB? Przekonamy się dziś o godzinie 22.00.

Nowy skład prezenterów w Top Gear prezentuje się następująco:

  • Chris Evans – prezenter i producent,
  • Sabine Schmitz – kierowca wyścigowy,
  • Chris Harris – gwiazdu YouTube i dziennikarz motoryzacyjny,
  • Eddie Jordan – kierowca Formuły 1,
  • Rory Reid – dziennikarz motoryzacyjny,
  • Matt LeBlanc – aktor znany z serialu „Przyjaciele”, a także wielki miłośnik motoryzacji,
  • Stig – jedyny członek ze starej ekipy Top Gear.

Poniżej można zobaczyć zwiastun programu Top Gear:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVolkswagen Touareg R-Line Plus będzie prawdziwą bestią
Następny artykułNowe Audi A5 i S5 Coupe – ostrzejsze i bardziej w formie
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.