PODZIEL SIĘ
Chris Evans Top Gear

Nowy Top Gear nie został entuzjastycznie przyjęty przez fanów programu. Jednym z powodów był Chris Evans, który zupełnie nie sprawdził się w swojej roli. Dziś dowiadujemy się, że odchodzi on z programu.

Chris Evans oraz telewizja BBC poinformowali, że prezenter rezygnuje ze stanowiska w programie Top Gear. – Dałem z siebie wszystko, ale czasem to nie wystarczy – informuje dziennikarz za pośrednictwem Twittera.

Oficjalny powód rezygnacji nie jest znany, jednak od wielu tygodni w mediach pojawiały się informacje, że oglądalność programu jest znacznie niższa od poprzedniej wersji show prowadzonego przez trójkę Clarkson, Hammond i May. W przypadku nowej formuły, widzowie narzekali między innymi na głównego prowadzącego – Chrisa Evansa. Ten ponadto nie dogadywał się z ekipą pozostałych prezenterów oraz twórców programu. Otwarcie o konflikcie wypowiadał się Matt LeBlanc – amerykański aktor, który jest jednym z dziennikarzy programu (znany przede wszystkim z roli Joey’a z serialu Przyjaciele). Ostatnio postawił on nawet ultimatum stacji – jeśli Evans nie odejdzie, to zrobi to LeBlanc.

To jednak nie wszystko. Kilka dni temu z pracy przy programie zrezygnowała Lisa Clark – wieloletnia producentka Top Gear. Głównym powodem jej odejścia miało być to, że nie dogadywała się z Chrisem Evansem, twierdząc że nie odpowiada jej jego zachowanie na planie.

Obecnie nie wiadomo, czy ktoś zastąpi Chrisa Evansa na stanowisku prezentera. Być może stacja BBC zdecyduje się wyemitować kolejne odcinki w okrojonym składzie.

W tej chwili skład ekipy Top Gear wygląda następująco:

  • Sabine Schmitz – kierowca wyścigowy,
  • Chris Harris – gwiazda YouTube i dziennikarz motoryzacyjny,
  • Eddie Jordan – kierowca Formuły 1,
  • Rory Reid – dziennikarz motoryzacyjny,
  • Matt LeBlanc – aktor znany z serialu „Przyjaciele”, a także wielki miłośnik motoryzacji,
  • Stig – jedyny członek ze starej ekipy Top Gear.

ZAPOWIEDŹ PROGRAMU TOP GEAR:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAudi Q2 – ruszyła produkcja nowego modelu
Następny artykułVolkswagen Crafter nowej generacji współtworzony przez klientów
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.