PODZIEL SIĘ
Skoda Octavia
Skoda Octavia

Szczegółowa oferta na nową Skodę Octavię. Silniki, wyposażenie oraz pakiety.

Najnowsza Skoda Octavia trzeciej generacji jest na rynku od prawie 5 lat, więc przyszedł czas na facelifting. Wraz z tegorocznym debiutem odświeżonej wersji, producent zaktualizował także cennik – ten startuje od 66 670 zł.

Model występuje w czterech wersjach wyposażenia i dostępny jest z szeroką gamą napędową, na którą składa się 18 wariantów z silnikami TSI i TDI, fabryczną instalacją CNG, dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG i napędem 4×4. Octavia niezmiennie występuje w dwóch wersjach nadwozia: limuzyny i kombi. Dopłata do drugiego z tych wariantów jest różna zależnie od wersji wyposażenia i napędu.

W standardzie Octavia ma zapewniony pakiet przeglądów na pierwsze cztery lata lub na 60 000 km przebiegu. W skład tego wartego 2450 zł pakietu wchodzą wszystkie obowiązkowe w tym okresie przeglądy wraz z robocizną, oryginalnymi częściami i materiałami eksploatacyjnymi zgodnie z planem serwisowym. Nowa Skoda Octavia dostępna będzie także na warunkach finansowania jak w abonamencie już od 657 zł za miesiąc w ramach Skoda Kredyt Niskich Rat lub Skoda Leasing Niskich Rat.

Skoda Octavia trzeciej generacji po faceliftingu zyskała nowy, bardziej wyrazisty design nadwozia ze światłami wykonanymi całkowicie w technologii LED oraz nowe funkcjonalności. Wyposażenie obejmuje innowacyjne systemy wspomagania prowadzenia oraz rozbudowane usługi online, które dają właścicielowi większy komfort użytkowania oraz możliwość efektywniejszego zarządzania samochodem.

ŹRÓDŁOSkoda
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzez 47 lat jeździł jednym autem
Następny artykułFord zdecydował. Powstanie hybrydowy Mustang
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.