PODZIEL SIĘ
Kalendarz Inter Cars 2017
Kalendarz Inter Cars 2017

Inter Cars wypuściło nowy kalendarz na 2017 rok. Przepiękne modeli i ciekawe maszyny to jego temat przewodni.

Trudno wyobrazić sobie świat motoryzacji bez pięknych kobiet. Doskonale rozumie to polska firma Inter Cars, która jak co roku, wypuszcza kolejną edycję swojego kalendarza. Każdy miesiąc to wyjątkowa modelka i niepowtarzalna maszyna. Na zdjęciach zobaczymy zarówno zachwycające, klasyczne samochody, jak i jedyne w swoim rodzaju motocykle. Ich ozdobą są najatrakcyjniejsze polskie modelki, w tym m.in. Magdalena Perlińska, Miss Monster Energy, Matylda Wielgosz, Playmate Roku 2016 polskiego Playboya, czy Monika Ordowska, była Miss Warszawy. Na uwagę zasługują również niebanalne scenerie, w których powstawały sesje. Dzięki odpowiedniej aranżacji światła i efektom specjalnym tworzą one wyjątkowy klimat. Autorem zdjęć jest najwyższej klasy fotograf, Voyo Bąkiewicz.

Kalendarz Inter Cars 2017 rok został wydany w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Ich dystrybucją zajmą się filie Inter Cars.

Kalendarz Inter Cars 2017 możecie zobaczyć w całości w tym miejscu. [UWAGA +18]

Temat kalendarza to discover spirit, czyli duch odkrywcy. Odkrywcami są elektryzujące kobiety, zakochane w motoryzacji. Osią relacji modelki z samochodem jest fascynacja obcowania z maszyną i duchem motoryzacji – mówi Voyo Bąkiewicz i dodaje.

Szukaliśmy odpowiednich, kultowych samochodów, mających szlachetność, która wyznacza kanony na dziesięciolecia, a jednocześnie stanowiących odniesienie do klasyki cenionej przez światowe gwiazdy kina, kultury czy polityki. Z drugiej strony kalendarz przedstawia maszyny, odzwierciedlające potrzebę tworzenia spektakularnych konstrukcji ograniczonych tylko szaleństwem twórcy. Modelki poprowadzą przez ten świat marzeń.