PODZIEL SIĘ
Lamborghini Aventador wypadek Warszawa
Lamborghini Aventador wypadek Warszawa

Nowe doniesienia na temat złotego Lamborghini.

W miniony weekend doszło do głośnego wypadku, w którym uczestniczyło złote Lamborghini Aventador. Zdjęcia z miejsca zdarzenia szybko obiegły media, bowiem widok takiego auta jest na polskich ulicach rzadkością, a co dopiero w momencie, kiedy pojazd zostaje uszkodzony.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowanie Nowego Światu ze Świętokrzyską w Warszawie. Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, kto jest sprawcą zdarzenia, w którym uczestniczyło Lamborghini oraz Honda Accord. Świadkowie twierdzą, że kierowca włoskiego supersamochodu zbyt szybko ruszył ze skrzyżowania.

Dziś z kolei na temat wypadku wypowiedział się w TVN24 ekspert ubezpieczeniowy, który próbuje oszacować koszty szkody poniesionej przez właściciela Lamborghini.

Szkoda jest spektakularna ze względu na auto, które brało udział w zdarzeniu. Według pierwszych doniesień naprawa nie będzie kosztowała mało, ale też nie będzie to kwota poruszająca. Wyniesie ok. 100 tys. zł – twierdzi Marcin Broda z Miesięcznika Ubezpieczeniowego. Jak dodaje, koszty naprawy najpewniej poniesie amerykański lub międzynarodowy ubezpieczyciel, bowiem pojazd ma zagraniczne tablice rejestracyjne.

Lamborghini Aventador to obecnie jedno z najszybszych aut na świecie. Pod maską ma 6,5-litrowy silnik V12 o mocy 700 KM. Do pierwszych 100 km/h rozpędza się w czasie 2,9 sekundy.

ŹRÓDŁOTVN24
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTak wygląda “polski kalendarz Pirelli”
Następny artykułNowy Mercedes GLA w Detroit. Pierwsze szczegóły
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
 • Eld

  Nawet jakby miał te 100 tys. złotych zapłacić właściciel auta, to pewnie by go to szczególnie nie zabolało 😉

 • xddddd

  jakie najszybsze ? :O

  • No tak, w takiej wersji jak przedstawiona na zdjęciu to z zdecydowanie nie jest już “jednym z najszybszych” aut 😉

 • Gokik

  Raczej 200 tys:)