PODZIEL SIĘ
Lotnisko Chopina parking
Lotnisko Chopina parking

Na warszawskim Okęciu zaczął działać nowy system parkingowy Kiss&Fly. 8 minut postoju kosztuje 30 zł.

Port Lotniczy Okęcie poszerzył strefę bezpłatnego parkowania, która teraz ma 89 miejsc postojowych. Nazywa się Kiss&Fly i ma służyć do tego, aby podjechać na lotnisko i szybko zostawić osobę odlatującą. Dlaczego szybko? W bezpłatnej strefie można być tylko 7 minut, po tym czasie zaczyna się naliczanie opłaty. A dodać trzeba, że niemałej. Po przekroczeniu 7 minut kierowca zapłaci aż 30 złotych. Przedłuży to jego czas przebywania w strefie o dodatkowe 8 minut.

A co jeśli ten czas również nie wystarczy, bo na przykład do wypakowania z auta jest kilkuosobowa rodzina? Powyżej 15 minut naliczana jest opłata w wysokości 1 zł za każdą kolejną minutę.

Dla porównania lotnisko w Modlinie też ma strefę Kiss&Fly, ale tam bezpłatne jest 10 minut. Po jej przekroczeniu zapłacimy 7 złotych za godzinę. W Krakowie sytuacja wygląda nieco gorzej, ale i tak daleko jej do Lotniska Chopina. Na lotnisku w Balicach mamy 10 minut gratis i 6 złotych za każde kolejne 10 minut. Z kolei we Wrocławiu 10 minut jest gratis, powyżej 10 minut zostanie naliczona opłata: do 20 minut – 20 zł, za każde następne 10 minut – 10 zł.

  • Magda20

    Jeśli ktoś poszukuje niskich cen parkingowych i bezpiecznych warunków postoju pojazdów, polecam serdecznie firmę http://fortparking.pl/ nieopodal lotniska w Modlinie, naprawdę warto 🙂

  • Magda20

    Warszawa jest znana z wysokich cen i nieprzystępnych warunków komunikacyjnych z uwagi na spore zatłoczenie miasta stołecznego. Polecam skorzystać z parkingu przy lotnisku w podwarszawskim Modlinie http://www.parkingpodwiatrakiem.pl/ będzie to wybór zdecydowanie tańszy i bezpieczniejszy.

  • Tomas.N

    A co powiecie na Bezpieczny parking? Trafiłem na niego, gdy przeglądałem oferty wakacyjne i z tego, co widzę ceny są bezkonkurencyjne, szczególnie po przeliczeniu z sierpniową promocją 😀 serdecznie polecam http://bezpiecznyparkingmodlin.pl/