PODZIEL SIĘ
Mitsubishi Outlander 2017
Mitsubishi Outlander 2017

Odświeżone wersje popularnego SUV-a już w Polsce. Oto szczegóły.

Zmiany w najnowszej wersji objęły długą listę elementów wnętrza i nowe systemy bezpieczeństwa wraz z zestawem kamer 360 stopni. Poprawiono także precyzję prowadzenia pojazdu i charakterystykę pracy bezstopniowej przekładni CVT. Outlander PHEV 2017 otrzymał między innymi 4 nowe systemy bezpieczeństwa, reflektory przeciwmgielne w technologii LED, nową funkcję dającą priorytet elektrycznemu trybowi jazdy.

Mitsubishi Outlander 2017 jest dostępny w 6 opcjach wyposażenia i z dwoma pakietami dodatkowych akcesoriów a klienci zainteresowani Outlanderem PHEV 2017 – jego hybrydową odmianą z elektrycznym napędem 4×4 – mogą wybierać spośród 3 wersji.
Obydwa modele są dostępne z atrakcyjnym sposobem finansowania Business Contract z niską miesięczną ratą. Na klientów indywidualnych czekają przy zakupie Outlandera 2017 zniżki w wysokości 5000 zł, promocyjny pakiet ubezpieczeniowy, korzystne oferty kredytowe i promocyjne pakiety akcesoriów.

W najnowszym wcieleniu Mitsubishi Outlander PHEV 2017 inżynierowie Mitsubishi wdrożyli funkcję dającą priorytet elektrycznemu trybowi jazdy. Przełącznik priorytetu EV powstrzymuje sterownik układu napędowego przed przełączaniem w tryb hybrydowy, co pozwala na jazdę z wykorzystaniem wyłącznie energii elektrycznej na żądanie kierowcy. Uruchomienie trybu EV priority mode powoduje, że silnik spalinowy będzie uruchamiał się tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Pojazd wyposażono również w elektromechaniczny hamulec postojowy z funkcją Auto Hold a użytkownicy docenią nowe, bardziej atrakcyjne graficznie ikony na wyświetlaczu komputera pokładowego.

Różne napędy

Zmodernizowane Mitsubishi Outlander 2017 jest oferowane w 6 wersjach z napędem na jedną lub dwie osie, dwoma silnikami i trzema skrzyniami biegów. Zgodnie z tendencją rynkową, większość wersji napędza benzynowa, 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM, która jest dostępna w połączeniu z manualną, 5-biegową skrzynią biegów i napędem na 1 oś oraz z ulepszoną, bezstopniową automatyczną przekładnią CVT z napędem na 4 koła. Silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM współpracuje z automatyczną skrzynią biegów o sześciu przełożeniach w połączeniu z napędem na 2 osie.

Mitsubishi Outlander 2017
Mitsubishi Outlander 2017

Mitsubishi Outlander cena

W bazowej wersji Outlandera 2017, dostępnej obecnie w cenie 94 990 zł klienci otrzymają 2-strefową, automatyczną klimatyzację, pełen pakiet bezpieczeństwa a w nim między innymi 7 poduszek powietrznych i 7 systemów bezpieczeństwa, światła dzienne i tylne LED, tempomat ze sterowaniem na kierownicy, elektrycznie regulowane szyby boczne, światła mijania z czujnikiem zmierzchu, wycieraczki przedniej szyby z czujnikiem deszczu, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, kierownicę z wykończeniem w kolorze czarnym typu piano i skórzanym obszyciem oraz relingi dachowe w kolorze srebrnym.

Dodatkowo wybierając wersje 2.0 4WD CVT klienci mogą zdecydować się na zakup 2 pakietów dodatkowego wyposażenia w bardzo atrakcyjnych cenach. W skład pakietu Comfort, który wyceniono na 5900 zł, wchodzą 18-calowe, aluminiowe obręcze kół, dostęp bezkluczykowy, radioodtwarzacz 2DIN z ekranem dotykowym i kamera cofania. Pakiet Comfort Plus, dostępny w cenie 12 800 zł, oprócz akcesoriów z pakietu Comfort zawiera dodatkowo przednie reflektory (światła mijania) w technologii LED, wyrafinowany zestaw audio Rockford Fosgate i trzeci rząd siedzeń. Do wszystkich wersji Outlandera 2017 można też dokupić w cenie 4900 zł pakiet Premium, który zawiera ozdobne listwy zderzaka przedniego i bagażnika, listwy progowe, tylny spojler i ozdobne narożniki tylnego zderzaka.