PODZIEL SIĘ
Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

Trwa zimowa wyprzedaż w salonach marki Hyundai na modele z rocznika 2016. Zyskać można nawet 24 tys. zł w przypadku modelu Santa Fe.

Hyundai przygotował specjalną ofertę Wyprzedaż Plus na samochody z rocznika 2016. W zależności od wybranego modelu, można liczyć na rabat wynoszący od 4 tys. zł dla najmniejszego Hyundaia i10 do nawet 24 tys. zł dla najbogatszej wersji wyposażeniowej SUV-a Santa Fe (wersja Premium).

Klient, który zdecyduje się na zakup najbardziej popularnego modelu Hyundai Tucson z silnikiem 1.7 CRDi 115KM otrzyma rabat 10 tys. zł. Natomiast sedan Elantra dostępny jest teraz w cenie niższej o 9 tys. zł. Upust w wysokości 6500 zł przewidziany jest dla modelu i20 – reprezentującego segment B. Dodatkowo, jest on dostępny także z pakietem wyposażenia Drive (komplet felg aluminiowych 15 cali) w promocyjnej cenie 1200 zł.

Każdy z modeli (za wyjątkiem modelu IONIQ) został objęty programem specjalnego finansowania stanowiącym dowolny kredyt: kredyt od 0%, 50×50, 3 x 33 lub kredyt Hyundai Non-stop Auto.

Jednocześnie producent proponuje premię za odkup, która wynosi od 2 tys. zł do 4 tys. zł, a także pakiet ubezpieczeniowy stanowiący 2,99% wartości samochodu.

  • JonyM

    Tucson to naprawę fajny samochód. Nie kosztuje wiele na tle konkurencji i dobrze się prezentuje. Czego chcieć więcej 😉 Jedynie deska rozdzielcza szybko mi się opatrzyła, ale tak to na plus.