PODZIEL SIĘ
Mercedes Klasa E Brabus
Mercedes Klasa E Brabus

Ogromna moc i dodatkowy pakiet stylistyczny wyróżniają Mercedesa Klasy E przygotowanego przez Brabusa.

Stateczna limuzyna zmienia się w demona prędkości. Brabus zaprezentował nowy pakiet dla Klasy E Mercedesa, który mocno wzmacnia auto. Dla wersji E350d przygotowany został pakiet o nazwie D6 S zwiększający osiągi o 50 KM i maksymalny moment obrotowy o 100 Nm. Dzięki temu auto ma w sumie 305 KM i 720 Nm, a sprint do setki trwa 5,7 sekundy (więcej o 0,2 sekundy).

Wersja E220d przygotowana przez Brabusa zyskuje 27 KM i 50 Nm. Po spotkaniu z niemieckim tunerem auto będzie dysponować 219 KM i 450 Nm, a pierwsze 100 km/h można zobaczyć po 7,3 sekundy.

Brabus ma jeszcze coś dla wielbicieli silników benzynowych. Wersja E200 dzięki specjalnemu modułowi doładowuje auto do 221 KM i 330 Nm.

Oczywiście to nie wszystko co oferuje Brabus. Auto zyskuje nowe zderzaki z przodu i z tyłu, dzięki czemu wygląda bardziej agresywnie. Dorzucić można do pakietu również delikatny spoiler, tył dodatkowo ozdobić czterema końcówkami wydechu, a zawieszenie utwardzić i obniżyć o 30 mm. Do wyboru są także nowe rodzaje felg , skóry i wstawki z metali szlachetnych.

  • Eld

    Wystarczyłoby nawet jako jedno auto w rodzinie 😉