PODZIEL SIĘ
BMW i8

Totalnie czarny i pozytywny żółty. Oto dwa nowe kolory BMW i8.

W trakcie nadchodzących targów motoryzacyjnych w Genewie zobaczymy BMW i8 w dwóch nowych wersjach kolorystycznych. Pierwszym z nich jest Protonic Frozen Black, który oprócz głębokiej czerni, oferuje kilka charakterystycznych wstawek widocznych na zdjęciach. Jeśli klient zdecyduje się na Protonic Frozen Black, otrzyma nie tylko czarne auto z zewnątrz, ale i w środku.

Drugą nową propozycją kolorystyczną dla tego hybrydowego modelu jest Protonic Frozen Yellow i jak sama nazwa wskazuje, tutaj do czynienia mamy przede wszystkim z malowaniem na żółto.

Oczywiście w obu przypadkach wybór wersji kolorystycznej nie powoduje zmian technicznych czy wyposażeniowych. Nadal mamy pod maską silnik benzynowy 1,5-litra, wspomagany motorem elektrycznym. W sumie BMW i8 dysponuje mocą ponad 360 KM i rozpędza się do pierwszych 100 km/h w czasie 4,4 sekundy.

BMW i8 zadebiutowało w 2014 roku. W planach na rok 2018 jest wersja z odkrytym dachem typu cabrio.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy Volkswagen Touareg przyłapany przed wiosennym debiutem
Następny artykułDarmowa pizza, kawa lub bilet do kina za bezpieczną jazdę
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.