PODZIEL SIĘ
19 latka w Warszawie rozbija Lexusa
19 latka w Warszawie rozbija Lexusa

Zdarzenie zarejestrowane zostało przez miejski monitoring.

Komenda Stołeczna Policji podaje, że w miniony wtorek około godz. 3.50 nad ranem na rondzie Dmowskiego doszło do kolizji. Kierująca Lexusem Sandra S. wpadła w poślizg i z całym impetem bokiem samochodu uderzyła w barierki ochronne. Jak twierdzą policjanci, tylko z uwagi na wczesną porę i znikomy ruch nikomu nic się nie stało. W kolizji nie ucierpiała ani kierująca 19-latka ani jej koleżanka, pasażerka Lexusa.

Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości kobiety. Okazało się, że Sandra S. miała w organizmie ponad promil alkoholu. Wyszło także na jaw, że 19-latka prowadziła w tym stanie pojazd nie mając do tego uprawnień.

Kobieta została zatrzymana i do czasu wytrzeźwienia umieszczona w policyjnym areszcie. Sandra S. usłyszała zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

19-latka odpowie także za dwa wykroczenia: kierowanie bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej. KSP publikuje zdarzenie z monitoringu, które możecie zobaczyć na dole.

  • Greg

    Na bank ma bogatych rodziców którzy nie pozwolą by ich dziecko “gniło” w aresztach nie mówiąc już o więzieniu.
    Karą będzie 2 lata w zawieszeniu, prawa jazdy jej nie odbiora bo nie ma.

    Co innego gdyby była biedna i ukradła batonik… wtedy wymiar “sprawiedliwości” nie miałby dla niej tyle wyrozumiałości…

    • Pewnie jak mówisz rozejdzie się po kościach.