PODZIEL SIĘ
Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce szykuje się do zmiany modelowej. A tak wygląda ostatni egzemplarz Phantoma siódmej generacji.

Z taśmy produkcyjnej zjechał właśnie ostatni egzemplarz modelu Phantom. Anonimowy kolekcjoner zakupił w kolorze Blue Velvet i wersji LWB, łącząc ciemny granat z jasnym środkiem. Felgi mają ciemny kolor, a opony białe zdobienia. Widać tutaj nieco nawiązania do wielkich statków pasażerskich, przynajmniej jeśli mówimy o kolorystyce.

W środku nie brakuje drewna i wizerunku liniowca, a także mapy Ameryki Północnej i Europy, co może sugerować zamiłowanie właściciela auta do żeglugi. Nawet na desce rozdzielczej znajdziemy zegary inspirowane starymi statkami. Z ciekawostek warto też wspomnieć o dywanikach przyciętych na wzór tych z pokładu statku oraz zegarku z różnymi strefami czasowymi.

Rolls-Royce Phantom – galeria zdjęć:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNastolatki wjechały autem do zamarzniętego basenu
Następny artykułGenialna reklama Audi na Super Bowl 2017
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.