PODZIEL SIĘ
Top Gear sezon 24

Aston Martin DB11, Ferrari FXX oraz trochę golizny. Oto najnowszy sezon Top Gear.

BBC opublikowało zwiastun 24. sezonu Top Gear, a drugiego po tym, jak brytyjska telewizja rozstała się z Jeremy Clarksonem, Richardem Hammondem oraz Jamesem May’em. Pierwszy materiał wideo TG pozwala zobaczyć, jak będzie wyglądać show w najnowszej odsłonie.

Przypomnijmy, po rozstaniu się BBC ze wspomnianą trójką, w rolę prezenterów wcielili się: Chris Evans, Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan, Rory Reid i Matt LeBlanc. Głosy widzów nie były jednak przychylne dla głównego prowadzącego – Evansa. BBC postanowiło pół roku temu podziękować mu za współpracę.

Na najnowszym zwiastunie widzimy już tylko trzech prowadzących: aktora znanego z serialu Przyjaciele Matta LeBlanca, speca od aut sportowych Chrisa Harrisa oraz dziennikarza motoryzacyjnego Rory’iego Reida. Ci w najnowszym sezonie przetestują Ferrari FXX, Astona Martina DB11 oraz przeprowadzą dziki wyścig w Kazachstanie. Nie zabraknie też trochę kontrowersji.

Poniżej prezentujemy zapowiedź 24. sezonu Top Gear. Jak Wam podoba się wideo? Sądzicie, że program po odejściu Chrisa Evensa wróci do formy?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDwudrzwiowa Alfa Romeo Giulia Coupe zadebiutuje w Genewie?
Następny artykułOdświeżona Toyota Yaris z nowym silnikiem
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
  • Eld

    Z tych prowadzących, którzy byli w poprzednim sezonie wybrali najlepszą trójkę. Mimo że do LeBlanca podchodziłem na początku bardzo sceptycznie to teraz uważam że dobrze się nadaje do tej roboty. Co prawda nadal to nie to samo co ze starą gwardią, ale co zrobić… Mamy za to dwa ciekawe programy motoryzacyjne zamiast jednego 😉