PODZIEL SIĘ
BMW M760i xDrive

Dobra wiadomość dla fanów ryczących silników V12. BMW oficjalnie wprowadza model M760i xDrive, który pod maską ma 610 KM!

Już można zamawiać najnowsze BMW M760i xDrive – najwyższy model serii 7, który ma silnik 6.6-litra V12 i moc 610 KM oraz 800 Nm. Dział M Performance spisał się znakomicie, przynajmniej na papierze. Ciężka limuzyna przyśpiesza od 1 do 100 km/h w czasie 3,7 sekundy, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Auto do klientów trafić ma jeszcze w obecnym kwartale tego roku. Jego cena została ustalona na 168 090 euro, czyli prawie dwa razy więcej niż trzeba wydać za podstawową wersję 740i.

Auto ma na pokładzie ośmiobiegową skrzynię automatyczna oraz napęd na cztery koła. Stabilności dodaje także tylna oś skrętna. Oczywiście jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, to nie ma tutaj zbyt wielu ograniczeń. W końcu mówimy o flagowej limuzynie od bawarskiego producenta.

BMW M760i xDrive – galeria zdjęć:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdświeżona Toyota Yaris z nowym silnikiem
Następny artykułLexus LC F w drodze. To już pewne
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.