PODZIEL SIĘ

Mają ponad 250 KM i występują w niezwykle rzadkich wersjach. Oto nasza propozycja 5 aut z polskich ogłoszeń sprzedaży dla osób, które chcą pokazać indywidualizm na drodze.

Jak się okazuje, polskie ogłoszenia sprzedaży nie musza obfitować wyłącznie w Passata 2.0 TDI, Audi A4 lub Forda Mondeo kombi. Osoby prywatne jak i komisy oferują prawdziwe perełki. My wybraliśmy 5 takich aut, które kosztują nie więcej niż 55 tys. zł, mają ponad 250 KM pod maską i proponowane są w mocno niestandardowych wersjach. Na liście nie zabrakło klasyków, które powinny zyskiwać na wartości. Zwłaszcza jedna z naszych propozycji to nie tylko świetne auto na weekendowe wypady, ale też dobra inwestycja.

5Jaguar XJ X350 w wersji LONG

Jaguar XJ

Rok produkcji: 2007
Silnik: 4,2 V8
Moc: 300 KM
Przebieg: 145 tys. km
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Kolor: biały
Cena: 54 000 zł

Naszą pierwszą propozycją jest biały Jaguar XJ X350 w przedłużonej wersji LONG. Autem zainteresowaliśmy się między innymi dlatego, że w takiej wersji trudno znaleźć Jaguara w naszym kraju. Prezentuje się niezwykle dostojnie, w środku znajdziemy jasną skórę oraz udogodnienia, których nie powstydziłaby się brytyjska królowa. Ten niezwykle stylowy pojazd możecie mieć za niecałe 54 tys. zł (w ogłoszeniu podana jest cena netto, my przeliczyliśmy ją na kwotę dla Kowalskiego bez firmy).

Jaguar XJ wnętrze

Źródło ogłoszenia.

Poprzedni