PODZIEL SIĘ
Policja Tir Białystok

Zamontował okno używając pianki montażowej, a obok wstawił kawałek pleksi. Kreatywność niektórych kierowców nie zna granic.

Policjanci w Białymstoku nie mają powodu do nudy. Pod koniec lutego drogówka zatrzymała uszkodzoną ciężarówkę marki Daf. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kierowca zamontował w miejsce zbitej przedniej szyby domowe okno. Pomysłowego 38-latka policjanci ukarali mandatem i zatrzymali dowód rejestracyjny.

Policjanci do kontroli zatrzymali kierowcę w Porosłach pod Białymstokiem zaraz po zgłoszeniu, które otrzymali od osoby, która widziała uszkodzony pojazd. Kierowca siedział w niemal doszczętnie zniszczonej kabinie. Z uwagi na to, że przez pękniętą przednią szybę widoczność była znacznie ograniczona, aby ułatwić sobie prowadzenie pojazdu kierowca zamontował tam domowe okno. Przymocował je używając pianki montażowej, a obok wstawił kawałek pleksi. 38-letni mieszkaniec Przasnysza został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych. Pojazd trafił na pobliski parking.

Policja Tir Białystok
Policja Tir Białystok

Źródło informacji oraz zdjęć: białystok.policja.gov.pl