PODZIEL SIĘ
Audi A4

Serwis otomoto.pl ogłosił wyniki najnowszej edycji rankingu na Internetowy Samochód Roku. Audi A4 po raz kolejny zwycięzcą.

Okazuje się, że Polacy cały czas mają sentyment do niemieckiej motoryzacji. Oznacza to, że Audi A4 było najczęściej wyszukiwanym w otomoto.pl samochodem na przestrzeni całego ubiegłego roku. Również na polskim rynku nowych aut, sprzedaż pojazdów z czterema pierścieniami w logo systematycznie rośnie.

W plebiscycie Internetowy Samochód Roku 2016, Audi A4 już po raz drugi z rzędu zajęło pierwsze miejsce i tym samym utrzymało pozycję lidera z zestawienia ubiegłorocznego. Liczba zapytań dotycząca tego modelu przekroczyła 16,7 mln. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Audi A4 zwyciężyło wynikiem 14,4 mln zapytań. W roku 2016 najczęściej wystawianym na sprzedaż wariantem Audi A4 była wersja sedan (50,7%), nieco rzadziej kombi (34,4%). Najczęściej pojawiały się ogłoszenia dotyczące samochodów z silnikiem wysokoprężnym (46,9%). W pierwszej dziesiątce zestawienia pojawiły się również dwa inne modele rodem z Ingolstadt – Audi A6 na miejscu szóstym i A3 na miejscu dziewiątym.

Internetowy Samochód Roku – ranking 2016

 1. Audi A4
 2. Volkswagen Golf
 3. BMW Serii 3
 4. Opel Astra
 5. Volkswagen Passat
 6. Audi A6
 7. BMW Serii 5
 8. Skoda Octavia
 9. Audi A3
 10. Ford Focus

Audi A4 wyborem internautów

Twórcami rankingu Internetowy Samochód Roku 2016 są użytkownicy serwisu otomoto.pl, którzy w okresie od stycznia do grudnia 2016 poszukiwali za pomocą wyszukiwarki pojazdów o konkretnych parametrach lub zamieszczali na stronie ogłoszenia sprzedaży.

A jakie jest Wasze zdanie na temat Audi A4? Jeśli jesteście ciekawi opinii naszego serwisu, zajrzyjcie do naszego artykułu na temat Audi A4. Znajdziecie w nim wszystkie największe wady i zalety modelu.

Audi A4 B6 – opinie, wady, awarie i problemy – poradnik zakupowy.

Audi A4 różne generacje
 • gruza antek

  To się widzi na wsiach pod remizami. Wies gro i bucy, piąte zero.

 • Sam się zastanawiam nad A4 😉