PODZIEL SIĘ
Tom Hanks Maluch Fiat 126p

Tak wygląda reakcja popularnego aktora na podarunek z Bielska-Białej. Tom Hanks dziękuje mieszkańcom.

Kilka miesięcy temu Tom Hanks odwiedził Budapeszt oraz Wrocław, gdzie kręcił kilka swoich najnowszych filmów. W tym czasie robił zdjęcia z napotkanymi Fiatami 126p i wrzucał na swój oficjalny profil na Instagramie. Mieszkańcy Bielsko-Białej szybko podchwycili pomysł, postanowili zrobić prezent aktorowi i przy okazji zorganizować akcję charytatywną dla Szpitala Pediatrycznego w mieście. Poszukali więc odpowiedniego egzemplarza. Do akcji włączył się również Rafał Sonik, który obiecał pomóc finansowo w odrestaurowaniu samochodu.

Akcja mocno się rozprzestrzeniła, dzięki czemu udało się zebrać pieniądze dla dzieci ze szpitala. Swoją cegiełkę dorzucił też sam Tom Hanks.

Dosłownie kilka dni temu podczas balu z okazji akcji, oficjalnie zostało pokazane wideo od Toma Hanksa, który dziękuje za Malucha. Aktor jest wyraźnie podekscytowany prezentem. Już niebawem Fiat 126p ma się pojawić u niego w USA. Zapewne i z tej okazji zobaczymy kolejne wideo, licząc na relację z jazdy polskim Fiatem.

  • Adam Trzaskiewicz

    W Polsce nikt się tym już nie fascynuje, a tu ot taka niespodzianka – słynna gwiazda z Ameryki zajarała się tak prostą rzeczą jak nasz Maluszek 🙂 OES

  • letsbless

    Oglądałam w TV rewelacyjna akcja i szczytny cel:) Ciężko teraz jest dostać popularnego malucha, choć niedawno widziałąm jednego w Auto Szulc, ale po odpicowaniu wygląda lepiej niż nie jedno Ferrari hahah:) Takich pomysłów powinno byćw Polsce więcej!

  • pat

    Nas już nic nie zaskoczy np to i-terefere.pl/nowy-znak-drogowy-zobacz-gdzie-juz-jest/