PODZIEL SIĘ
BMW

Kreatywność i umiejętności tego mechanika są naprawdę imponujące.

Arthur Tussik – mechanik ze wschodu po raz kolejny udowodnił, że potrafi dokonać rzeczy niemożliwych. Na jego kanale na YouTube pojawiło się wideo z naprawy BMW serii 4. Auto doszczętnie zniszczone, zyskało drugą młodość.

Mechanik jest niezwykle kreatywny i trzeba przyznać, że zna się na rzeczy. Nas jednak ciekawi, jak auto po takiej naprawie będzie jeździć. Nie mamy wątpliwości, że “radość z jazdy”, może być w tym momencie wątpliwa, pytanie tylko jak bardzo odbiega od wersji, która zjechała z fabryki.

Arthur Tussik pokazuje na swoim kanale naprawy także innych aut. Co ciekawe, w jego ręce nie wpadają wcale stare samochody. Sporo jest również tych najnowszych.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZaskakujaca decyzja szefa Ferrari
Robert Ocetkiewicz
Od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w jego głowie już dawno, ale dopiero w 2011 roku znalazł czas, aby się temu poświęcić. Data 4 sierpnia została więc u niego zapisana w kalendarzu jako początek czegoś nowego i przygody, która ma nadzieję zaowocuje dobrymi tekstami i sporym gronem wiernych czytelników.
 • To żadna nowość takie “okazje z zachodu” już dawno jeżdżą po naszych drogach. Podobny program był w TVN turbo też pokazywali jak z rozbitego auta zrobić “nówkę”. Ale muszę przyznać facetowi, że talentu mu nie brakuje. 🙂

 • Mam różne zdanie co do tego typu napraw, jeżeli przy sprzedaży kupujący zobaczyłby zdjęcia z przed naprawy, przedstawiono mu wszystkie informacje np. że poduszki są wymienione na oryginalne, lub że ich brak itp. i klient dalej to akceptował to nie widzę w tym nic złego, ale w przypadku jak auto miałoby być sprzedane jako “bezwypadkowe” a wszelkie naprawy ukrywane to powinno się to traktować jako przestępstwo i surowo karać.

 • Prentyhan0

  Prawdziwy mechanik 🙂 Chociaż swoją drogą pewnie wróci na zachód jak nowy 🙂

  ______
  http://zywinski.pl/

 • Jaki magik 😀 Jeśli informacje o tym jak auto wyglądało pojawiają się w dokumentacji i kupujący jest tego świadom to raczej nie ma problemu. Gorzej jak takie auto trafi do kogoś kto myśli że to bezwypadkowe…

 • Z takimi przypadkami mamy do czynienia bardzo często i zazwyczaj są to handlarze, prywatne osoby rzadko decydują się na naprawy tak rozbitych aut.

 • maksiu432

  Super efekt nie ogarniam jak, ale pewnie z felgami by sobie tak nie poradził. Tutaj tylko autoszybykarad.pl pomoże.

 • tomaszkleks

  WOW! W takiej sytuacji to już chyba nic nie pomoże… no może poza hakiem holowniczym! Polecam sklep internetowy http://www.luma.com.pl. Mają wysokiej klasy haki holownicze. Warto sprawdzić.

 • Niestety, ale jest to zupełna prawda jeżeli chodzi o Polskie realia. Często miałem styczność z samochodem zespawanym z dwóch innych.

 • to że auto wygląda na dobrze złożone nie gwarantuje że wszystko będzie działac jak należy, że za dwa lata tego auta nie zje korozja, że jak będziesz miał wypadek to przeżyjesz, pracuję w fabryce BMW w Dingolfing i nigdy nie kupiłbym BMW które nie było serwisowane

 • W Polsce takich magików nie brakuje, a świeże modele BMW w ciężkim stanie na potęgę są sprowadzane z USA z aukcji ubezpieczycieli, kupowane praktycznie jako złom, składane i sprzedawane w Polsce jako funkiel nówki. Taki mamy klimat…

 • Mirek Bumerang

  W motoryzacji nic mnie nie zdziwi już chyba 🙂 zwłaszcza rosyjska pomysłowość

  ___________
  https://www.interdiag.pl

 • pat

  Nic już nas nie zaskoczy np. to i-terefere.pl/nowy-znak-drogowy-zobacz-gdzie-juz-jest/