PODZIEL SIĘ
Skoda logo

Nie chodzi o branżę motoryzacyjną! Rekord, który pobiła Skoda mocno zaskakuje.

Skoda mocnym akcentem zaistnieje na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Hokeju na lodzie. Czeski producent samochodów wspiera to sportowe wydarzenie, które odbędzie się w Kolonii i Paryżu w dniach 5-21 maja, jako główny sponsor i partner po raz 25. Daje to marce Skoda miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa, z rekordem najdłużej trwającego sponsoringu mistrzostw świata w historii sportu.

Marka Skoda zapewnia 55 pojazdów dla organizatorów Mistrzostw. Podczas turniejowych meczów, Skoda Kodiaq i Superb znajdą się w wyeksponowanym miejscu, kilka metrów od pola gry. Ponadto logo marki Skoda zdobić będzie środek lodowiska w centrum obszaru gry oraz na bandach wokół niego. Każdego roku flota Skody pokonuje średnio około 250 000 km w ramach swoich obowiązków podczas całego wydarzenia. W ciągu ostatnich 25 lat odległość, jaką pokonała flota samochodów, to ponad 6 milionów km, co przekłada się na okrążenie świata aż 140 razy.

Marka Skoda jest także wyłącznym partnerem “IIHF app”. Dzięki tej aplikacji, która jest dostępna dla telefonów z systemem Android, Apple i Windows, użytkownicy mogą skorzystać z aktualnych informacji, wyników na żywo i statystyk Mistrzostw Świata w swoim smartfonie lub na tablecie. Dzięki “IIHF app” użytkownicy nie przegapią żadnej bramki na rozpoczynających się dziś Mistrzostwach.

 • Tomasz Kowalski

  …..

 • Karolina Nowak

  Czy Pana zdaniem samochody marki Skoda są bezawaryjne i bezpieczne dla podróżującej rodziny. Jeśli tak to jaki Pan poleca model skody dla pięcioosobowej rodziny, który jest przed decyzją zakupu samochodu.

 • pat

  Nas już nic nie zaskoczy np. to i-terefere.pl/nowy-znak-drogowy-zobacz-gdzie-juz-jest/

 • przyciemnienie.pl

  Bardzo nie dziwi mnie fakt że skoda staje się liderem na rynku europejskim ponieważ zaczyna robić co raz to lepsze auta i do tego posiadają je w przestępnej cenie. Dodatkowo zapraszam na moją stronę internetową http://www.przyciemnienie.pl/index-przyciemnianie-inowroclaw2.php

 • Ciekawe podejście marki do angażowania się w tego typu imprezy 🙂 Ale kto Czechom zabroni…
  Pozdrawiam!

  ________________
  https://czescina5.pl/