PODZIEL SIĘ
Audi A8

Ciekawy ranking znanych portali motoryzacyjnych.

Dziennikarze motoryzacyjnego portalu Wirtualna Polska, tworzący serwisy Autokult.pl i Moto.wp.pl, po raz pierwszy w historii portalu wybrała najlepsze samochody roku. Przyznano tytuł “Samochód Roku”, ale wskazano również dziewiątkę zwycięzców w różnych, niecodziennie nazwanych kategoriach. Triumfatorem w kategorii “Najspokojniejsze miejsce na świecie” zostało nowe Audi A8. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się podczas VIP Night – wydarzenia poprzedzającego Poznań Motor Show 2018.

“Najspokojniejsze miejsce na świecie – perfekcyjnie zaprojektowane, idealne pod względem komfortu i stylistyki wnętrze samochodowe” – takim tytułem zostało nagrodzone najnowsze Audi A8. Wnętrzu luksusowej limuzyny z rozmysłem nadano zredukowaną formę, a jego architektura jest konsekwentnie zorientowana poziomo. W ciemnościach, oświetlenie konturowe i oświetlenie nastrojowe Ambiente, w pełen elegancji sposób podkreślają charakterystyczne linie stylistyczne. W tylnej części przedziału pasażerskiego znajdują się nowe diodowe lampki do czytania Matrix, którymi można precyzyjnie sterować. Oferta wyposażenia i materiałów wykończeniowych jest bogata, charakteryzuje się przy tym najwyższą jakością każdego detalu. Wszystko wygląda niczym ręczna produkcja – od perforacji obić siedzeń, aż po elektrycznie otwierane ozdobne osłony nawiewów i aksamitnie miękką skórę komfortowych zagłówków. Taka stylistyka z pewnością zasługuje na nagrodę.

Audi A8 – środek

Audi A8 to również pierwszy na świecie samochód produkcji seryjnej, stworzony z myślą o automatycznej jeździe. Audi stopniowo będzie wdrażać do produkcji seryjnej funkcje jazdy automatycznej: parkowania, wjazdu do garażu i jazdy w korkach.

Źródło: Audi, informacja Mototarget.pl

 • mbuntownik

  Bardziej od Audi, to tylko bawarka jak ta: http://luckyrent.pl/bmw-730d/

 • Zgadzam się z materiałem!

 • Grzechu55

  Materiał bardzo ciekawy i się również zgadzam że nowe Audi A8 zasługuje na taki tytuł.
  ___________
  http://www.ieurocar.pl

 • Marta

  Świetne auto! Prezentuje się niesamowicie 🙂 Chętnie bym sama takim jeździła 🙂

  ___________
  https://leaseland.pl/

 • Autoklinikapoznan

  Materiał bardzo ciekawy i co raz to w nowszych autach można zobaczyć jak technologia przejmuje za nas dużą część czynności w aucie. Na pewno bardzo mocno ułatwia w niektórych przypadkach.

  http://autoklinikapoznan.pl/oferta/usuwanie-wgniecen

 • Mariola Mickiewicz

  Jestem zwolenniczką Audi. Kupiłam jeden z modeli na http://autorawicki.pl/ i muszę przyznać, że sprawuje się bez zarzutu. 🙂