PODZIEL SIĘ
Fot. raceism.com

Już za kilka tygodni rozpocznie się wielkie święto motoryzacji, którego żaden miłośnik czterech kółek nie może przegapić. THE EVENT – czyli setki zmodyfikowanych samochodów w jednym miejscu.

W dniach 5-7 lipca na wrocławskim stadionie będziemy mogli podziwiać ponad tysiąc niesamowitych i najciekawszych aut z całego świata. Zmodyfikowane samochody będą pochodziły między innymi z Europy, USA, Kanady i Japonii. THE EVENT to wyjątkowo wydarzenie, które skupia tysiące fanów motoryzacji z kilkudziesięciu krajów. Na czas zaledwie jednego weekendu do Polski zjadą się właściciele kilkuset zmodyfikowanych pojazdów, które przykuwają uwagę swoją oryginalnością Będzie to już 9 edycja wydarzenia organizowanego przez Raceism.com pod przewodnictwem Adriana Kapicy, który całe swoje serce wkłada w pasję, którą jest motoryzacja.

Fot. raceism.com

“Od lat pracujemy nad tym by nasze wydarzenie było warte każdego z tysięcy kilometrów, które pokonują kierowcy by wziąć w nim udział. Każdy z tych kilometrów stanowi najlepszą rekomendację dla tych, którzy jeszcze na evencie nie byli. Cieszymy się, że nasza konsekwecja w działaniu spotkała się z uznaniem najlepszych firm i marek branży motoryzacyjnej. Bez tak istotnego wsparcia nie moglibyśmy się dynamicznie rozwijać.” – pisze organizator.

Co nas czeka?

Podczas wydarzenie uczestnicy będą mogli podziwiać najciekawsze projekty, a także poznać niesamowitych ludzi, którzy je tworzą. Dodatkowo w czasie trwania eventu zostanie wyłonionych 16 najlepiej stuningowanych pojazdów, a to wszystko w połączeniu z koncertami i różnymi pokazami, w czym najciekawszym z nich jest drift show. Warto wspomnieć, że za całą imprezę zapłacimy jedynie 69 złotych.

Biorąc pod uwagę ilość niesamowitych atrakcji które będziemy mogli przeżyć podczas tegorocznego THE EVENT, to cena jest niewygórowana. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora