PODZIEL SIĘ
27. sezon Top Gear

Niedawno BBC zapowiedziało kolejną odsłonę programu motoryzacyjnego Top Gear. Tym razem obejrzymy go w innym składzie. Kto zasiądzie obok Chrisa Harrisa?

Jakiś czas temu popularny program opuścili prowadzący, którzy nadawali mu niepowtarzalny charakter. Wydawać by się mogło, że Top Gear bez Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya będzie wybrakowany i pusty, lecz nadal przyciąga on tłumy przed telewizorami. W 27. sezonie Top Gear nie zobaczymy także Matta LeBlanca i Roriego Reida. Ze starego składu pozostał jedynie Chris Harris, który został głównym prezenterem. Kto zasiądzie obok niego?

W 27. sezonie do Chrisa dołączą Paddy McGuinness, brytyjski komik znany m.in. z programu Take Me Out oraz Andrew Flintoff, legenda brytyjskiego krykieta. Jak na ten moment BBC podpisało z dwoma nowymi prezenterami umowę na najbliższe dwa lata. Nowy zespół będziemy mogli zobaczyć w akcji już latem, kiedy rozpocznie się emisja 27. sezonu Top Gear. Jak na razie musimy zadowolić się najnowszym trailerem, który został opublikowany przez BBC:

Top Gear jest już emitowany od prawie 17 lat i nadal przyciąga całe rzesze fanów motoryzacji przed ekrany telewizorów. Znakiem rozpoznawczym programy byli niesamowici i charyzmatyczni prowadzący. Dlatego też odejście Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya negatywnie odbiło się na oglądalności TG. Matt LeBlanc i Rory Reid nie potrafili przyciągnąć uwagi widzów tak, jak poprzedni prowadzący, co poskutkowało najgorszą od początku emitowania Top Gear oglądalnością. Przed nowym zespołem stoi bardzo ciężkie zadanie – muszą dorównać wielkiemu trio.