PODZIEL SIĘ
Rolls-Royce Cullinan

Sławni ludzie uwielbiają wyróżniać się w tłumie, dlatego także ich auta muszą przykuwać uwagę. Jedna z amerykańskich gwiazd sportu – Odell Beckham Jr., postanowiła przerobić swojego Rolls-Royce Cullinana. Jaki efekt uzyskał?

Odell Beckham Jr. to gwiazda footballu amerykańskiego i jeden z najlepiej opłacanych sportowców. Nic więc dziwnego, że jest właścicielem wielu egzotycznych samochodów. Oddał on swojego Rolls-Royce Cullinana do przerobienia firmie Dreamworks Motorsports, która ma już na swoim koncie wykonanie projektu dla Michaela Jordana i Allena Iversona. Jak wygląda przebudowany Rolls-Royce Cullinan?

Spirit Of Odell

Pierwszą zmianą jest nowy lakier, który nawiązuje do barw zespołu w którym gra Odell – Cleveland Browns. Rolls-Royce Cullinan został przemalowany na pomarańczowo z czarnymi akcentami, które dopełniają całość projektu. SUV został wyposażony w zestaw olbrzymich, 26-calowych czarnych kół, które swoimi wymiarami idealnie pasują do rozmiarów Cullinana. Istnieje również szereg innych modyfikacji zewnętrznych, w tym liczne błyszczące czarne akcenty. Przyciemnione zostały tylne światła i wszystkie szyby. Dreamworks Motorsports wzbogaciło bagażnik o potężny subwoofer od JL Audio. Czymś co wyróżnia ten projekt jest figurka „Spirit Of Odell”. Cullinan, podobnie jak inne modele Rolls-Royce’a, ma słynne rzeźbione logo brytyjskiej marki, które wysuwa się spod maski. Odell Beckham Jr. postanowił zamienić je na miniaturową figurkę przedstawiającą go samego. Amerykanin postanowił pochwalić się modyfikacją na swoim instagramie.

Nie wiadomo ile zawodnik wydał, aby jego Rolls-Royce Cullinan wyróżniał się w tłumie pozostałych modeli. Jedno jest pewne, nie były to małe pieniądze, choć dla tak sławnego zawodnika cena nie grała roli. Odell Beckham Jr. zarabia około 15 milionów dolarów rocznie.