PODZIEL SIĘ
Renault Zoe II

Renault Zoe II jeszcze nie doczekało się swojej oficjalnej premiery, a już do internetu wyciekło jego pierwsze zdjęcie. Oto jak będzie wyglądał model.

W dobie internetu ukrycie czegoś, co interesuje ludzi graniczy z cudem. Przekonać mogą się o tym koncerny motoryzacyjne, które pragną ukryć wygląd nowego samochodu aż do premiery modelu. Niestety rzadko kiedy im się udaje. Zdjęcie nowego Renault Zoe II wyciekło do internetu przez nieuwagę jednego z zagranicznych dziennikarzy motoryzacyjnych. Został on zaproszony na specjalną zamkniętą prezentację, po której zdjęcie nowego modelu zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Fotografia bardzo szybko rozeszła się po internecie i trafiła do największych portali motoryzacyjnych.

Renault Zoe drugiej generacji nie różni się znacząco od swojej poprzedniczki. Przód pojazdu został odświeżony i zmodernizowany. Elementem, który szczególnie rzuci nam się w oczy będą lampy, które otrzymały zupełnie nowy kształt i zdecydowanie lepiej komponują się z przodem pojazdu. Części zmian nie dostrzeżemy gołym okiem. Według zagranicznych mediów auto zostało zbudowane na zupełnie nowej płycie podłogowej przeznaczonej specjalnie dla aut elektrycznych. Zmienił się także napęd. Dzięki baterii o pojemności 50 kWh Renault ZOE II będzie mogło przejechać na jednym ładowaniu do 400 km. Pojazd ma także obsługiwać szybkie ładowanie 100 kWh.