PODZIEL SIĘ
BMW Serii 4 Coupe i Cabrio
BMW Serii 4 Coupe fot. BMW

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od premiery nowego BMW Serii 4 Coupe i Cabrio. Bawarska marka nie przedstawiła światu jeszcze żadnych zdjęć nowego modelu, więc musimy zadowolić się jedynie jego wizualizacją. Oto jak wygląda.

Choć oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, to możemy się domyślać, że będzie miała miejsce w przeciągu najbliższych tygodni. Bawarska marka kończy już fazę testów nowej generacji swoich modeli, a zdjęcia ich prototypów krążą po internecie. Warto także wspomnieć, że według rozpiski modelowej 2019 rok jest ostatnim rokiem produkcyjnym dla aktualnej generacji oznaczonej kodem F32. Nadchodzi więc nowe BMW Serii 4 Coupe i Cabrio, które będzie w ogromnej mierze inspirowane poprzednią generacją. Pewien utalentowany grafik Aksyonov Nikita postanowił wykonać wizualizację nadchodzących modeli. Jak wyglądają?

BMW Serii 4 Coupe i Cabrio

Wizualizacje przedstawiają model w wersji M440i. Rzeczą, która jako pierwsza rzuci nam się w oczy będą nowe przednie światła, oraz powiększona atrapa chłodnicy. Przeprojektowano także zderzak, który nabrał sportowych rysów oraz zwiększono zaciski hamulców. Dodatkowo na bocznym zderzaku możemy dojrzeć literkę “M” sugerującą typ modelu. Nowa generacja zostanie opatrzona szyldem G23. Jak na ten moment nie poznaliśmy żadnych konkretów odnośnie osiągów pojazdu ani danych technicznych. Zapewne model będzie napędzany silnikami, które możemy znaleźć w aktualnej serii 3. Jesteśmy ciekawi jak będzie wyglądało wnętrze kokpitu, które także pozostaje tajemnicą.

BMW Serii 4 Coupe i Cabrio
BMW Serii 4 Cabrio fot. BMW