PODZIEL SIĘ
BMW Concept 4 w wersji Cabrio

BMW pokazało we Frankfurcie swój nowy samochód koncepcyjny, który swoim wyglądem nie podbił serc fanów marki. Czy BMW Concept 4 w wersji Cabrio wyglądałoby lepiej od bazowego modelu?

Po wprowadzeniu przez BMW nadzwyczajnie dużych, nienaturalnych nerek do odświeżonej Serii 7, internet aż huczał od memów z nimi związanych. Można było znaleźć modele ze wstawionym kaloryferem lub trumną jako grill. Po pewnym czasie temat ucichł i nikt nie spodziewał się, że jeszcze większe nerki zobaczymy we Frankfurcie. Niemiecka marka przedstawiła wtedy swój samochód koncepcyjny, który zdecydowanie nie należy do udanych projektów. Wydawać by się mogło, że projektantów po prostu poniosła finezja i fantazja. Niestety tak mogą wyglądać przyszłe modele BMW.

Jeżeli poddalibyśmy BMW Concept 4 lekkiemu przemodelowaniu, to wyglądałoby ono zdecydowanie lepiej. Udowodnił to Bartosz Kaźmierczak, który przedstawił własną wizualizację tego modelu. Zamiast wielkich nerek, wprowadził grilla żywcem wyciągniętego z BMW Serii 8. Lecz nie tylko on postanowił powalczyć o poprawę wyglądu modelu.

X-Tomi Design przygotował grafikę, na której możemy zobaczyć BMW Concept 4 w wersji Cabrio. Pozbawienie modelu dachu sprawiło, że wygląda on ciut lepiej od bazowej odsłony pojazdu, lecz nadal ogromne nerki kują w oczy swoimi nienaturalnymi proporcjami. Zastanawia nas, czy oprócz wymiany grilla jest coś, co mogłoby uratować wygląd samochodu koncepcyjnego od BMW.

Niestety istnieje spora szansa, że podobnej wielkości nerki znajdziemy także w nowej Serii 3 oraz Serii 4. Czy na tym się skoczy? Możemy obawiać się, że to dopiero początek nowego “designu” BMW. Poniżej zróbmy sobie małe zestawienie wszystkich wizualizacji. Według was, która wypada najlepiej?

BMW Concept 4 w wersji Cabrio
BMW Concept 4 w wersji Cabrio
X-Tomi Design

 

By Bartosz Kaźmierczak
BMW Concept 4
BMW Concept 4