PODZIEL SIĘ
Hyundai Tucson

Nowa odsłona SUV-a otrzyma ciekawy i niepowtarzalny design, zaś jego wnętrze wypełni nowoczesne wyposażenie. Czym zaskoczy nas nowy Hyundai Tucson?

Jakiś czas temu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia szpiegowskie ukazujące nowy model Hyundai Tucson. Choć został on “ubrany” w dość ciężki kamuflaż, to od razu możemy dostrzec, że będzie się znacząco różnił od swojej poprzedniej odsłony. Przód pojazdu może wydawać nam się znajomy i w pewnym stopniu przypomina ten z Mercedesa EQC. Ogromne podobieństwo widać po linii świateł oraz kształcie przedniej kratki, które wydają się być identyczne w obu modelach. W przypadku Hyundaia grill jest zdecydowanie masywniejszy i lepiej wpasowuje się w przód pojazdu. Niestety nie jesteśmy w stanie za dużo powiedzieć o tylnej części samochodu. Została ona zakryta grubą czarną tkaniną, pod którą dodatkowo umieszczono panele zniekształcające linie pojazdu. Jeśli chodzi o gabaryty pojazdu, to nie uległy one zmianie w porównaniu z poprzednią odsłoną modelu.

Hyundai TucsonKierownik ds. planowania produktów w Hyundaiu – Andrewem Tuatahi w rozmowie z portalem Which Car powiedział, że nowy Tucson ma być “bardzo interesująco wizualnie”. Inaczej wygląd nowego modelu skomentował wiceprezes Hyundai Design Center – Sangyupa Lee. Stwierdził, że pojazd wystraszy ludzi swoim designem.

Inżynierzy Hyundaia ewidentnie stawiają na niepowtarzalny oraz zaskakujący wygląd nadwozia. W przypadku wnętrza kokpitu możemy spodziewać się nowoczesności i praktycznych rozwiązań. Znajdziemy tam dużą ilość dotykowych ekranów, a sam pojazd będzie wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa i wspierania kierowcy.

Nowy Hyundai Tucson na zdjęciach szpiegowskich