PODZIEL SIĘ
BMW Serii 2 Gran Coupe M Performance

BMW Serii 2 Gran Coupe tuż po swojej premierze otrzymało pakiet M Performance. Oto co ma nam do zaoferowania.

Niedawno pisaliśmy o premierze nowego BMW Serii 2 Gran Coupe, teraz model ten otrzyma dodatki z linii M performance. Wszystkie wprowadzone zmiany zostały zestawione z kontrastującym białym lakierem. Patrząc na przód pojazdu od razu rzuci nam się w oczy nowa, błyszcząca kratka grilla oraz lusterka boczne, których obudowa została wykonana z włókna węglowego. Tył pojazdu doczekał się większych zmian. Podwójne końcówki układu wydechowego zostały wykonane ze stali nierdzewnej i obudowane karbonem, a na klapie bagażnika znalazł się niewielki, czarny spoiler. Dodatkowo na tył pojazdu trafiła kosmetycznie przyciemniona nazwa modelu.

Kolejną, dość charakterystyczną zmianę możemy dostrzec na kołach pojazdu. Otrzymamy do wyboru trzy wersje felg. Pierwsze z nich to 19-calowe M Performance 555 M przeznaczone tylko dla opon letnich. Mogą one zostać wykończone kolorem czarnym bądź mieszanym ciemno-srebrny. Pozostałe dwa zestawy doczekały się mniejszych, 18-calowych rozmiarów. Felgi oznaczone jako 554 M będą dostępne jedynie w ciemnym odcieniu, ale są dedykowane zarówno do opon letnich, jak i zimowych. Ostatni zestaw 556 M oferuje jedynie kolor Cerium Grey i przeznaczony został do opon zimowych.

BMW Serii 2 Gran Coupe M Performance

 

Dla tych, którzy zapragną dorzucić ciut więcej do swojego samochodu BMW przygotowało układ hamulcowy M Performance. Otrzymamy w nim większe tarcze o lekkiej, wentylowanej konstrukcji, które zapewnią większą siłę hamowania niż ich bazowa wersja.

Wnętrze kokpitu także doczekało się pewnych dodatków. Znajdziemy tu sportową kierownicę M Performance wykończoną Alcantarą oraz przeszytą srebrnymi nićmi. Tu także znalazło się miejsce dla włókna węglowego, które zdobi kilka elementów wnętrza, takich jak np. łopatki do zmiany biegów. Dodatkowo możemy zdecydować się na zakup dedykowanych dywaników bądź też wyposażenia drzwi pojazdu w projektory LED.

BMW Serii 2 Gran Coupe M Performance