PODZIEL SIĘ
Honda Jazz

Honda zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcie swojego nowego modelu, który zadebiutuje podczas imprezy motoryzacyjnej w Tokio. Oto nowa Honda Jazz.

“Nowy Jazz, zaprojektowany z myślą o przyszłych użytkownikach, podniesie poprzeczkę pod względem komfortu i przyjemności z jazdy. Po raz pierwszy w Europie, Jazz będzie dostępny jedynie z zaawansowanym dwusilnikowym hybrydowym układem napędowym, który zapewni wyjątkową kombinację wysokich osiągów, łatwości prowadzenia i niskiego zużycia paliwa.” – Pisze Honda w oficjalnej informacji prasowej

Honda Jazz swoimi kształtami będzie przypominać poprzednią odsłonę modelu, choć jej wygląd doczeka się kilka zmian. Najbardziej widoczną z nich możemy zaobserwować w przednich reflektorach pojazdu, które będą większe niż u poprzedniczki. Dodatkowo nadwozie uzyska wyraźniejsze przetłoczenia oraz bardziej sportowy wygląd.

We wnętrzu pojazdu postawiono na prostotę, a jego cechami charakterystycznymi będą wyraźnie przetłoczenia oraz kąty proste. W centralnej części kokpitu znajdziemy wyświetlacz systemu inforozrywki, który, podobnie jak reflektory, doczekał się większych rozmiarów. Z kolei tradycyjne zegary zostały zastąpione zwykłym prostokątnym ekranem. Przeprojektowana została również kierownica, która otrzymała przyciski utrzymane w nowym designu.

Honda dodatkowo zapowiedziała, że podczas spotkania prasowego w Amsterdamie w przyszłym tygodniu ujawni dalsze szczegóły dotyczące planu elektryfikacji Hondy w Europie, a mianowicie Honda Electric Vision. Internetowa transmisja z tego spotkania rozpocznie się o 12:30 i będzie dostępna na oficjalnym kanale Youtube zespołu Honda Polska.

Honda Jazz zadebiutuje 23 października podczas Tokyo Motor Show.

Honda Jazz na zdjęciach szpiegowskich