PODZIEL SIĘ
Nowa Skoda Octavia

Nowa Skoda Octavia zadebiutuje już w przyszłym tygodniu w Pradze.

Premiera nowej generacja Skody Octavia zbliża się wielkimi krokami. Już za okrągły tydzień, czyli 11 listopada zostanie ona zaprezentowana w Pradze. Z tej okazji Skoda postanowiła zaprezentować teaser swojego najnowszego modelu. Choć trwa on zaledwie 18 sekund to w znacznym przekroju prezentuje sylwetkę pojazdu.

Najnowszy Teaser

W najnowszej odsłonie Skody Octavia zastosowano reflektory Full LED Matrix o charakterystycznym wyglądzie. Dwa moduły LED rozdzielone są przez ostro zarysowane wiązki światła w kształcie litery L. Krystaliczne reflektory tylne w nowej Octavii zostały także wyposażone w technologię LED oraz funkcję Coming/Leaving Home. Oznacza to, że światła mijania, światła pozycyjne z tyłu i podświetlenie tablicy rejestracyjnej wyłączają się z opóźnieniem podczas wysiadania z samochodu. Ma to ułatwić kierowcy bezpieczne dotarcie do domu. System uruchamia się podczas otwierania i zamykania pojazdu, dzięki czemu łatwiej odnajdziemy pojazd w nocy.

Skoda ewidentnie kładzie ogromny nacisk na swoje nowe reflektory. Na materiale video wielokrotnie są one pokazane, a ich włączenie idealnie wkomponowuje się w muzykę. Oprócz tego możemy dojrzeć, że nowa generacja otrzyma dynamiczne kierunkowskazy, a także nie będzie różniła się znacząco od swojej poprzedniczki. Dach pojazdu został zakończony delikatnym spoilerem, a na klapę bagażnika powędrował napis SKODA. Całość została ubrana w biały lakier i prezentuje się znakomicie. Teraz pozostaje nam tylko czekać do oficjalnej premiery modelu.