PODZIEL SIĘ
Cybertruck

Tesla już od dłuższego czasu pracuje nad swoim samochodem terenowym. Cybertruck zadebiutuje 21 listopada, a już teraz wiemy, jak model prezentuje się na wizualizacjach.

Nie jest tajemnicą, że amerykańska marka od lat pracowała nad tym projektem oraz, że amerykanie uwielbiają ten typ pojazdów. Pierwsze zapowiedzi Elona Muska pojawiły się już w 2013 roku, a na rzeczywistą premierę musieliśmy czekać 6 lat. Teraz wiemy, że model na pewno powstanie i zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Amerykański wizjoner na swoim twitterze potwierdził datę premiery na dzień 21 listopada.

Musk zapowiadał, że jego model będzie praktyczniejszy niż Ford F-150 i szybszy niż Porsche. Jesteśmy ciekawi, czy był to zaledwie marketing, czy odniesienie do rzeczywistości. Marka zapowiadała również, że nowy Pickup będzie mógł przejechać do 700 km na jednym ładowaniu. Wszystko to za zaledwie 50 tysięcy dolarów, czyli lekko ponad 200 tysięcy złotych. Jeżeli zapowiedzi te okażą się prawdziwe, to otrzymamy model bezkonkurencyjny w swoim segmencie. Przekonamy się o tym dopiero podczas oficjalnej premiery 21 listopada.

Mimo, że model już za kilka dni zadebiutuje na rynku, to owiany jest sporą dozą tajemnicy. Nie wiemy o nim praktycznie nic, oprócz reklamowych sloganów Elona Muska i jego wyglądu przedstawionego na wizualizacji, która może odbiegać od realnego wyglądu pojazdu. Cybertruck jest z pewnością modelem, od którego obywatele Stanów Zjednoczonych będą dużo oczekiwać. Jeśli w rzeczywistości nie będzie on takim, jakim promuje go Musk, to jego premiera może zakończyć się fiaskiem.

Cybertruck na ostatniej wizualizacji