PODZIEL SIĘ
BMW Serii 4

Fotografom współpracującym z portalem motor1 udało się zrobić zdjęcie wnętrza BMW Serii 4.

Do niedawno mogliśmy podziwiać nowe BMW Serii 4 jedynie na zdjęciach szpiegowskich w intensywnym lakierze maskującym. Z kolei zobaczenie wnętrza mogło być tylko marzeniem dla fanów marki. Jakiś czas potem wyciekło zdjęcie, na którym widoczny był przód modelu z nienaturalnie dużymi nerkami pochodzącymi z BMW Concept 4. Patrząc na wszystkie dostępne zdjęcia szpiegowskie BMW Serii 4 możemy stwierdzić, że jedynym niepasującym i szpetnym elementem jest ogromna kratka grilla, która nie pasuje do linii designu marki. Reszta projektu prezentuje się zgrabnie i elegancko. Jak wygląda wnętrze modelu?

Do wnętrza kokpitu trafiła trójramienna kierownica, którą możemy zobaczyć na zdjęciach zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Tuż za nią zostały umieszczone wirtualne zegary, które zastąpiły tradycyjne wskaźniki. Na panel środkowy trafił szeroki wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy, który przyjął kształt trapezu. Poniżej umieszczona została tablica przekaźników oraz para otworów wentylacyjnych HVAC.

BMW Serii 4

BMW Serii 4 będzie dostępne w wariancie z manualną skrzynią biegów przekazującą całą moc na tylną oś oraz z ośmiobiegowym automatem ZF współpracującym z napędem na tylną oś, bądź na wszystkie koła. W Stanach Zjednoczonych klienci doczekają się jedynie wersji wyposażonej w automatyczną przekładnie, gdyż skrzynia manualna nie trafi do amerykańskiej oferty BMW. Najpotężniejszym modelem w ofercie coupe będzie M440i xDrive, które zaoferuje nam moc 382 KM oraz 500 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

BMW Serii 4 w wersji coupe zadebiutuje już w połowie przyszłego roku. Niedługo potem dołączy do niego edycja Cabrio, a kilka miesięcy później jego potężniejsza odsłona M4

BMW Serii 4 na zdjęciach szpiegowskich