PODZIEL SIĘ
Oferta sprzedaży Opla Astry
Źródło: Otomoto

Jest wiele metod, aby sprzedać swój samochód. Ta, wykorzystana przez 22-latka z Kamiennej Góry bije rekordy popularności. Oferta sprzedaży Opla Astry przypomina programy typu “Dlaczego Ja”.

Samo ogłoszenie trafiło na portal Otomoto.pl, ale doczekało się ciekawego filmu promującego. Sam materiał inspirowany jest programami w stylu “Dlaczego ja” oraz “Trudne Sprawy”. Wypowiadają się w nim znajomi sprzedającego, a także jego rodzina i “przypadkowi” przechodnie.

Oryginalna reklama

Właścicielem osławionego Opla Astry jest Michał Barszczewski, który swoją ofertę sprzedaży zamieścił na znanym portalu Otomoto. Samo ogłoszenie niczym nie wyróżniało się spośród setek oferowanych samochodów. Mogliśmy przeczytać nieco o specyfikacji modelu, czy dowiedzieć się, że jego silnik przeszedł niedawno gruntowny remont.

Młody kierowca postanowił wypromować swój pojazd w niecodzienny sposób. Stworzył on krótki materiał video, który zamieścił na swojej tablicy na Facebooku. Po zaledwie kilku dniach filmik cieszył się ogromną popularnością i zdobył ponad 500 tysięcy wyświetleń. Niecodzienna reklama przypomina materiały dziennikarskie lub popularne seriale. Ujrzymy w niej zarówno babcie właściciela, która wątpi w inteligencje swojego wnuczka oraz samego Michała, który wyjawia powód, dlaczego sprzedaje Astrę. Otóż młody mężczyzna nie może odgonić się od kobiet, które przyciąga feralny Opel. Wszystko to w akompaniamencie dramatycznej muzyki. Jak prezentuje się cały materiał? Oceńcie sami:

Jak coś, to Opel serio na sprzedaż.https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-zarejestrowany-w-kraju-ID6CAmR6.html#e9ba1a681d

Opublikowany przez Michała Barszczewskiego Czwartek, 7 listopada 2019

 

Jeżeli poszukujesz samochodu, który będzie spełnieniem twoich marzeń, a także cenisz sobie sędziwe modele o przystępnej dla każdego cenie, to możliwe, że znalazłeś swój ideał. Tylko pamiętaj, przez niego nie będziesz mógł odpędzić się od kobiet, a to wszystko za zaledwie 4 600 złotych.