Samochody

Modele Audi dostępne w niskiej racie

Modele Audi dostępne w niskiej racie

Leasing auta to coraz częstszy wybór przedsiębiorców, szukających nowoczesnych rozwiązań bez konieczności ponoszenia dużych wydatków na samochód. Audi oferuje leasing JAK ABONAMENT jako idealną opcję dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i komfort finansowania. Prześledźmy, dlaczego leasing Audi JAK ABONAMENT to sposób na posiadanie nowego, luksusowego samochodu przy niższych niż zwykle kosztach.

Leasing JAK ABONAMENT

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

Przede wszystkim w leasingu JAK ABONAMENT masz niskie miesięczne raty. Nie spłacasz bowiem całej wartości samochodu, a tylko prognozowaną utratę wartości auta w czasie jego użytkowania. Po zakończeniu umowy możesz podpisać nową umowę i wziąć kolejne auto lub też wykupić to dotychczasowe. Z kolei w tradycyjnym leasingu spłacasz całą wartość samochodu, a po zakończeniu umowy możesz wykupić auto już od 1% jego wartości.

Wybór Modelu Audi

Wybierz model Audi, a kalkulator.vwfs.pl obliczy za Ciebie wysokość raty leasingowej. Z jego pomocą sam określisz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Leasing jest atrakcyjniejszy niż kredyt! W przypadku naszej oferty leasingu na samochody marki Audi opłata wstępna wynosi od 0% do 30% wartości samochodu. Oferujemy optymalne miesięczne raty oraz wybór okresu spłaty od 24 i 36 miesięcy. Więcej na https://kalkulator.vwfs.pl/firma/audi/leasing 

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie korzystną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. W naszej ofercie znajdziesz przestronne SUV-y, eleganckie limuzyny oraz sportowe modele Audi. Wybierz spośród Audi Q8, Q7, Q5, Q3, A1 Sportback, A3 Sportback, A3 Limuzyna, A4, A5, A6, A7, A8 oraz Q2.

Dzięki sprytnemu narzędziu, jakim jest kalkulator leasingowy, możesz łatwo oszacować swoje miesięczne koszty leasingu Audi. Wybierz okres leasingowania, opłatę wstępną (która może być nawet zerowa) oraz roczny limit kilometrów a otrzymasz kwotę raty.

Audi Classic Leasing a Audi Perfect Lease

Oprócz leasingu JAK ABONAMENT, oferujemy także Audi Classic Leasing – tradycyjną formę finansowania samochodów dla firm, oraz Audi Perfect Lease – idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często wymieniają samochody na nowe.

Z pewnością Audi Perfect Lease to opcja dla wszystkich, którzy lubią wygodne rozwiązania i częściej wymieniają samochody na nowe. Czym jest Audi Classic Leasing? Audi Classic Leasing to tradycyjna forma finansowania samochodów dla firm – z dłuższym okresem spłaty, opłatą wstępną oraz niską wartością końcową wykupu.

Dzięki Audi Leasing możesz cieszyć się luksusowym samochodem, płacąc niższe raty i mając możliwość wyboru modelu oraz elastycznego zakończenia umowy. Skorzystaj z Kalkulatora Leasingowego Audi i znajdź idealne rozwiązanie dla swojej firmy już dziś! Jeśli interesuje Cię leasing Audi, skontaktuj się z doradcami Volkswagen Financial Services, numeru 1 w finansowaniu samochodów i małych flot*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

 Materiał zewnętrzny

Udostępnij

O autorze

Witaj na blogu motoday! Chcielibyśmy podzielić się z czytelnikami wiedzą z zakresu mechaniki, motoryzacji i samochodów. Nasz dział redakcyjny to wykwalifikowani mechanicy i fani motoryzacji, którzy z pasji piszą o swoich doświadczeniach i wiedzy odnośnie spraw motoryzacyjnych. Pozostań z nami na dłużej i poznaj tajniki mechaniki.