Strona główna Redakcja

Redakcja

MotoDay.pl – serwis i blog o motoryzacji. Znajdziesz u nas najnowsze wiadomości motoryzacyjne, informacje o premierach, opinie, testy, poradniki i nie tylko. Na motoryzację staramy się patrzyć pod różnym kątem. Interesuje nas nie tylko to, ile koni pod maską ma najnowszy model BMW, ale również kwestie przydatne dla każdego miłośnika czterech kółek – użytkowników dróg. Przyglądamy się najnowszym zmianom w prawie drogowym oraz wydarzeniom z branży samochodowej. Sprawdzamy również sprzedaż aut w Polsce i na Świecie, aby być na bieżąco z trendami. Nasi redaktorzy od wielu lat śledzą wszystko co związane z motoryzacją. W ich żyłach nie płynie zwykła benzyna z Orlenu. To wysokooktanowe paliwo rakietowe, zdolne napędzać tylko najbardziej wymagające konstrukcje!

Zatem jeśli i Ty chcesz uczestniczyć w przejażdżce życia po motoryzacyjnym świecie, zapraszamy do lektury. Z nami z pewnością nie będziesz się nudzić!

RobertREDAKTOR PROWADZĄCY:

Robert Ocetkiewicz –
 od wielu lat pasjonat motoryzacji. Pomysł na stworzenie serwisu o tej tematyce zrodził się w 2011 roku i to właśnie wtedy powstał blog MotoDay.pl.

Doświadczenie dziennikarskie zdobywa od 10 lat, współpracując z największymi portalami w Polsce jak: Interia.pl czy Onet.pl. Pracował również dla serwisu finansowego Money.pl, gdzie działał w newsroomie oraz w dziale motoryzacyjnym. Obecnie swoje zamiłowanie do czterech kółek realizuje nie tylko na blogu, ale również w ramach pracy dla magazynu autoEXPERT, gdzie tworzy materiały o technicznej stronie motoryzacji.

Mail: robert.ocetkiewicz@motoday.pl
Tel.: 504-870-154

 

REDAKTOR:

Damian Kaletka